Nadstavbové kurzy pro absolventy


                                                                                                                                                                  

"Bůh tě miluje, protože je Bohem, nikoli proto, co jsi udělal nebo neudělal..."

Dovoluji si vás pozvat na nadstavbový seminář energetického léčení

Srdeční centrum:

síla lásky a její podoby v našem životě

v termínu 9. a 10. 11. 2019, v sobotu od 10.00 do 19.00 a v neděli od 10.00 do 14.00 hodin

Srdeční centrum je místem BOŽSKÉ LÁSKY v nás, je zdrojem nejmocnější energie, kterou můžeme žít. V evoluci našeho srdečního centra jsou naplánovány lekce, které nám pomáhají být si vědomi této síly lásky v nás a používat ji pro soucitné a láskyplné jednání. Pochopením těchto lekcí se krok za krokem stáváme schopnými zpracovat svá nejhlubší zranění, osvobodit se od nich a pozvednout, rozvinout a rozzářit okvětní plátky srdečního centra.

Témata semináře

  • Hlubší psychologické aspekty našich životních situací, v nichž se srdeční centrum rozvíjí, jako je například odvaha naslouchat svému srdci, překonat staré emocionální a mentální vzorce tří dolních čaker, dovolit si mít silné srdce a konečně začít milovat sebe sama/u...
  • Energetický (esoterní) pohled na energii Lásky v srdečním centru: jaké životní kroky v současné době můžeme uskutečňovat, aby se srdeční centrum stále více mohlo otevírat (A. A. Bailey), jak aktivně a pozitivně žít energii v srdečním centru (T. Saraydarian)
  • Energetické vnitřní cvičení:                                                                                                             Každý v něm bude pracovat v naladění na svou duši a sám pro sebe. V tomto cvičení si vyhledáte svůj starý vzorec blokující energii srdečního centra, a pak budete provedeni jemným léčivým procesem k osvobození a uvolnění další části energie vašeho srdečního centra.
  • Energetické ošetření: hlubší ošetření imunitního systému a podrobnější ošetření srdce a krevního oběhu
  • Meditace a vzájemné energetické ošetření


Přihláška:

Pokud vás téma semináře zaujalo, přihlaste se prosím k účasti předem na emailu jitka.hlozkova@centrum.cz nebo na telefonu 777 129 929. V přihlášce uveďte jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon. Organizační informace k semináři zašlu přihlášeným emailem před seminářem.

Na případné dotazy vám ráda odpovím, napište nebo zavolejte.

Místo konání: You & Me - centrum pro rodinu a děti, Vilová 97/3, Praha 10 - Strašnice

Cena: 2 400,- Kč (Pokud jste ve finanční tísni, požádejte o slevu)                                                             Platbu za seminář zašlete prosím na účet 1308294193/0800 do 05. 11. s uvedením svého jména. Případně ji po dohodě můžete uhradit před zahájením semináře na místě.

Těším se na setkání s vámi

Téměř všechno hrozné v nás je ve své nejhlubší podstatě čímsi bezbranným, co potřebuje naši pomoc.    Rainer Maria Rilke


Přihláška na nadstavbový kurz

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.