Kurzy INEH


Co to je a proč se kurzu zúčastnit?

V životě každého člověka jednou přijde okamžik, ve kterém jeho vědomí dostoupí k bodu, kdy se srdce otevře a život musí dostat nový rozměr. Evoluce nás vede k celistvosti, a tak jednoho dne se přihlásí o svůj život i spirituální podstata našeho bytí. V tomto kurzu pro ni najdete velké množství inspirace.

Kurz je určen všem lidem od 18 let věku, kteří si přejí:

  • poznat jemnou techniku, jíž lze energeticky ošetřit a zharmonizovat energetické pole - to má význam jak pro psychickou pohodu, tak pro pohodu fyzického těla
  • porozumět fungování jemnohmotných energií - nejen uvnitř své aury, ale také v interakci s jinými lidmi
  • naučit citlivě vnímat energie
  • začlenit do svého života meditaci, protože účinky meditace (i podle moderních výzkumů) mají blahodárný vliv na fyzické tělo i na psychiku
  • naučit se propojovat se a být v hlubším kontaktu se svým Vyšším já
  • nalézt způsob, jak pomoci sami sobě vést klidnější, šťastnější a zdravější život
  • efektivně a jemně pomáhat prostřednictvím energetického ošetření svým blízkým

Nepotřebujete mít před začátkem kurzu zkušenosti s meditací a ani znalosti o energiích, vše potřebné se dozvíte a naučíte v kurzu. Kurz poskytuje podrobné teoretické znalosti k technice ošetření energetického pole i dostatek času na praktická cvičení.

Proč jsem přišla před 20 léty na první kurz já?

... a zase je tu chvíle, kdy se zastavím a říkám si: To, co teď žiju, vidím, slyším, cítím vnímám, myslím ... to přece nemůže být všechno! Žiju jako všichni ostatní, cítím se docela spokojeně, mám, co potřebuji, a přesto mi něco chybí.

Z nějakého místa uvnitř znovu přichází do mého vědomí impulz chtít od života něco víc, chtít najít hlubší smysl svého života. Nepřichází to z venku.

To se mi připomíná část mne samé, která dosud dostala v mém životě jen velmi málo prostoru. Uvnitř vím, že ta ve mně dosud skrytá část není cizí, vlastně ji určitě důvěrně znám ... Jen si teď na ni potřebuji vzpomenut.

Kdo jsem Já?

Uvnitř mého bytí je část, která je zdravá a šťastná. Uvnitř mne je část, kde je nekonečné množství lásky a světla, klidu, míru a harmonie. Jen si teď potřebuji vzpomenout... a dovolit, abych se s touto částí sebe sama znovu spojila. Uvnitř mého bytí je zatím skrytý nesmírně bohatý a zatím málo poznaný život, to vím. Potřebuji si prostě znovu připomenout, kdo jsem... Kdo jsem?